מפגשים

הי,

אוכל, ילדים, עבודה, פנאי והגשמה עצמית. על כל אלה אנחנו מדברות ועושות. ואנחנו נהדרות. באמת. אבל מה עם לשוחח על הנושאים החשובים באמת: על הנשיות שלנו, על האינטימיות הזוגית, המיניות ויחסי האישות?

בדיוק בשביל זה יצרתי את המפגשים. עברי עליהם ובחרי את מה שמתאים לך. בואי נתחיל:

הסדנאות

אני מזמינה אותך למעגל נשים מיוחד ובו נדבר על זוגיות, מיניות וחשק, על שיח אינטימי, מיני ובריא עם עצמך ועם בן הזוג. האם אי פעם תהית אם את יודעת הכל? אולי זה מיתוס או אמת? האם כולן ככה, או שזו רק אני מתמודדת לבד? ואולי.. ואולי הרגשת שאין לך עם מי לדבר? אני מכירה את ההרגשה הזו ולכן אני פותחת בפנייך את האפשרות להגיע למפגשים שיתנו את התשובות לשאלות. כל מה שרצית לדעת על מיניות, יחסי אישות, נשיות, גוף ונפש ועוד..  כדי לאפשר ידע עוצמתי וכלים פרקטיים לחיים שיאפשרו לך צמיחה בזוגיות, בדימוי המיני ובקשר האינטימי שלכם. תאמיני לי, זה יעשה לך ולבית רק טוב. אה, והכי חשוב. הכל מתבסס על המקורות שלנו. גמרא, משנה ועוד. מדהים, נכון? אני מזמינה אותך לייצר מודעות ושינוי. תני לעצמך את הרוגע הזה והשלווה. לפרטים נוספים הקליקי כאן .

מפגשי קהילה

הקהילה שלנו גדלה ב"ה ונכון לכתיבת שורות אלו אנחנו מונות 150 נשים. המפגשים יפורסמו לחברות הקהילה במייל ולעיתים כאן - אם המפגשים יהיו פתוחים לכולן. נושאי מפגש לדוגמה: איך לדבר על מיניות עם ילדים? אינטימיות זוגית בראי המחזור החודשי ועוד. מידע על המפגש הקרוב - בקרוב מאוד!

מפגש אישי

רוצה להיפגש אחת על אחת? יש לך אתגר מסוים אולי נושא מסוים שצריך מעט לחדד? את מרגישה שאפשר לפתור את זה ביחד? בואי ונדבר על זה. בטלפון נבין מהו האתגר שעומד בפנייך ומשם נבדוק מה האפשרויות המוצעות. דברי איתי. יהיה טוב. הנה המייל שלי או שתוכלי להשאיר פרטים בדף "צרי קשר".